Női FEKETE nadrág 800N

As low as 33 900,00 Ft
Csak %1 maradt
SKU
23008B

WORLDWIDE SHIPPING!

These pants are made of a double-layered 800 Newtons resistant NON-elastic material.
No hard padding inside, provide easy movement and light protection

1-2 hét

HEMA női ruházat méret

Méretek36384042444648
Testmagasság cmI158-164158-164158-164164-170164-170170-176176-182
Mellkas cmB82-8586-8990-9394-9798-101102-106107-112
Derék cmC60-6465-6869-7374-7879-8283-8788-93
Csípő cmD88-9192-9596-99100-103104-107108-111112-116
Plasztron hosszaE46474849515254
KarhosszF55565759606264
További információ
ruha típus 800 N-os ruhák